ترجمه رسمی وکالتنامه

ترجمه رسمی وکالتنامه

ترجمه رسمی وکالتنامهترجمه رسمی وکالتنامه

ترجمه رسمی وکالتنامه

ترجمه رسمی وکالتنامه در صورتی که در دفتر اسناد رسمی ثبت شده باشد انجام می پذیرد و مورد تایید دادگستری نیز می باشد .

اگر تاریخ وکالتنامه از یک سال شمسی گذشته باشد برای ترجمه آن باید تایید دفتر ثبت مبنی بر اینکه یکی از طرفین فوت نکرده باشد یا وکیل آن استعفا نداده باشد نیز همراه وکالتنامه باشد .

وکالتنامه تفویضی با ارائه وکالتنامه اصلی و شناسنامه موکل اولیه قابل ترجمه و تأیید در دفتر ترجمه رسمی جوان می باشد .

وکالتنامه هایی که برای مراقبت فیزیکی از طرف والدین به یکدیگر داده می شود مانعی برای ترجمه ندارند و قابل تایید می باشند .

ترجمه رسمی وکالتنامه برای حضانت و سرپرستی به دلیل اینکه حضانت به جد پدری می رسد قابل ترجمه و تایید نیست مگر اینکه رای دادگاه نیز همراه آن باشد .

ترجمه رسمی وکالتنامه نیاز به مهر برجسته دفتر ثبتی که در آن تنظیم شده دارد .

لازم به ذکر است مهر و امضای سردفتر به اضافه همراه با شناسنامه موکل نیز برای ترجمه مورد نیاز است .

ترجمه رسمی وکالتنامه

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری , ترجمه رسمی وکالتنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر