ترجمه رسمی کارت شناسایی

ترجمه رسمی کارت شناسایی

ترجمه رسمی کارت شناساییترجمه رسمی کارت شناسایی

ترجمه رسمی کارت شناسایی

در کشور ما ایران با توجه به قوانین ثبت احوال کارت شناسایی همان کارت ملی و شناسنامه می باشد و طبیعی است که در هنگام اخذ ویزا اولین مدرکی که سفارت از شما درخواست می کند ترجمه رسمی کارت شناسایی شما می باشد .

کارت شناسایی در واقع کارتی است که نسبت به کسی یا چیزی صادر نمی شود و فقط برای احراز هویت فرد مورد نظر صادر می شود و برای این است که فرد در شرایط مختلف بتواند برای اثبات هویت خود از آن استفاده کند .

از دیگر استفاده های این کارت ها برای بخش دولتی می باشد به عنوان مثال در هنگام سرشماری و آمارگیری جمعیت از کارت شناسایی برای ثبت هر فرد استفاده می کنند .

افرادی که قصد خروج از کشور برای تحصیل ، کار یا … را دارند اولین مدرکی که باید به سفارت ارائه دهند ترجمه رسمی کارت شناسایی آن ها می باشد .

اجبار برای ترجمه رسمی کارت ملی هنگام اخذ ویزا نشان دهنده اعتبار بخشیده شده به دستگاه های اجرایی کشور مقصد از طرف نظام حاکم بر کشور وی می باشد.

یکی از امتیازات اولیه ای است که ارائه ی مدرک مربوط به آن را هر نهادی در مقصد، از فرد اقدام کننده مطالبه می نماید. لذا ترجمه ی کارت ملی به انگلیسی و دیگر زبان ها، به دلیل قانونی و حقوقی بودن آن جزو ترجمه های رسمی به حساب می آید و فرایند آن باید در یک دارالترجمه رسمی انجام پذیرد.

ترجمه رسمی کارت شناسایی

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری ,ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری  , ترجمه رسمی پروانه مطب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر