ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

گواهی اشتغال به تحصیل زمانی صادر می شود که فرد با به پایان رساندن مقطع آن مدرک تحصیلی دریافت خواهد کرد مانند گواهی اشتغال به به تحصیل دوره متوسطه یا پیش دانشگاهی , گواهی اشتغال به تحصیل کارشناسی و … .

تمامی گواهی های اشتغال به تحصیل که صادر می شوند باید ممهور به مهر اداره آموزش و پرورش استان باشند در غیر اینصوورت قابل ترجمه نمی باشند . دقت کنید که مهر مدرسه نیز الزامی می باشد .

توجه کنید برای ترجمه رسمی و تاییدات دادگستری و وزارت امور خارجه تمامی موارد بالا باید رعایت شوند .

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل به مدت سه ماه پس از ترجمه رسمی اعتبار دارد .

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به تحصیل

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر