ترجمه ریز نمرات دانشگاه

ترجمه ریز نمرات دانشگاه

ترجمه ریز نمرات دانشگاه

ترجمه ریز نمرات دانشگاهترجمه ریز نمرات دانشگاه

ترجمه ریز نمرات دانشگاه

ترجمه ریز نمرات دانشگاه در صورتی که ممهور به مهر معرفی شده وزارت علوم و تحقیقات فن آوری با امضاهای معرفی شد آن سازمان قابل تایید هستند .

برای ترجمه کردن ریز نمرات رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، پرستاری ، مامایی ،.. و مدارک پزشکی نیاز به مهر وزارت بهداشت و امضاهای معرفی کننده آن هست .

اگر دانشگاهی که از آن فارغ التحصیل شده اید از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی می باشد باید مدارک تحصیلی به تایید سازمان مرکزی واقع در تهران برسد . البته در نظر داشته باشید که ترجمه مدارک دانشگاه اآزاذ به استناد آخرین بخشنامه این دانشگاه می باشد.

مدارکی که از سوی دانشگاه غیر انتفائی صادر شده اند برای ترجمه باید به تایید وزارت علوم و تحقیقات فن آوری و هم چنین امضای معرفی کنندگان آن برسند .

ترجمه ریز نمرات دانشگاه

در حالت کلی دانشجویان دانشنامه و ریز نمرات را با هم ترجمه می کنند ولی برخلاف دانشگاه های ازاد برای ترجمه ریز نمرات دانشگاه های سراسری نیازی به ارائه دانشنامه به دار الترجمه نمی باشد.

باید به خدمت دانشجویان عزیز برسانیم که دارالترجمه جوان با بیش از چندین سال سابقه در زمینه ترجمه مدارک دانشجویی و ترجمه مدارک چندین هزار مدرک دانشجویی آماده پذیرش مدارک شما برای ترجمه می باشد.

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترحمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر