دارالترجمه رسمی چیست ؟

دارالترجمه رسمی چیست ؟

دارالترجمه رسمی چیست

دارالترجمه رسمی چیست ؟

دارالترجمه رسمی یا دفتر رسمی ترجمه ،موسسه و یا شرکتی است که ترجمه متن ،ترجمه شفاهی ،ترجمه اسناد و متونی که ترجمه آن ها نیاز به تاییدیه مترجم رسمی و پس از آن دادگستری و امور خارجه (در ایران) از زبان مبدا به زبان مقصد را به عهده دارد.

اساس و ترجمه در انتقال متن ،رساندن مفهوم درست است که باید به اصل آن (متن مورد ترجمه)وفادار و امانتدار بوده و دقت و صداقت داشت و از هرگونه اعمال عقیده در بازگردانی و ترجمه خودداری کرد.

دارالترجمه رسمی چیست ؟

برای مثال یکی از عناوینی که نیاز به ترجمه رسمی دارد مدارک تحصیلی برای کسانی است که در خارج از ایران قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران را دارد که باید مدارک با توجه به خواست دانشگاه مقصد و مواردی که در مدارک موجود است با دقت وتوسط مترجم با صلاحیت و مورد تایید صورت پذیرد.

این سبب می شود که مخاطب در دانشگاه یا استاد و مسئول پذیرش تصویر روشنی از مفاد درسی شما در مقطع تحصیلی داشته باشد،که پس از ترجمه به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه می رسد و این دو نهاد زمانی مدارک تحصیلی و غیر تحصیلی را تایید می کنند که مدارک ترجمه شده توسط نهاد مورد نظر تایید شده باشد.

مثلا اگر فارغ التحصیل دانشگاه آزاد بوده باشد باید مدارک و ریز نمرات به تایید دانشگاه آزاد برسد.

دارالترجمه رسمی چیست ؟

دارالترحمه حوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر