ترجمه رسمی احضاریه

ترجمه رسمی احضاریه

ترجمه رسمی احضاریه

ترجمه رسمی احضاریهترجمه رسمی احضاریه

ترجمه رسمی احضاریه

ترجمه رسمی احضاریه ، اظهارنامه ، دادنامه ، اخطاریه ، احکام بدوی و … که به طور کلی زیر مجموعه نامه های قضایی قرار می گیرند در صورتی امکان می پذیرد که بلامانع بدن ترجمه آن به تایید در آید .

برای ترجمه رای قطعی لازم به ذکر است که ابتدا باید استعلام آن از مراکز قضایی گرفته شود و سپس حکم بلامانع بودن آن از سمت شعب صادر کننده رای قطعی تایید شود .

احکام غیر قطعی مانند عدم امکان سازش اگر در دادنامه ان مدت اعتبار قید شده باشد با تایید صحت و اصالت آن از سوی مرجع صادر کننده در صورتیکه قطعیت داشته باشد با ارائه شناسنامه یکی از زوجینکه در ان واقعه طلاق ثبت شده باشد قابل ترجمه و تایید رسمی دادگستری می باشد .

به طور کلی شایان ذکر است که ترجمه رسمی رای دادگاه و به صورت کلی ترجمه اوراق قضایی در صورت تایید بلامانع بودن آن و همچنین ممهور بودن اوراق قابل تایید دادگستری و وزارت امور خارجه می باشد .

تایید بلامانع بودن ترجمه اوراق می تواند به صورت یک پاراف در زیر برگه حکم نوشته شود .

ترجمه رسمی احضاریه

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترحمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر