ترجمه رسمی توصیه نامه

ترجمه رسمی توصیه نامه

ترجمه رسمی توصیه نامه

ترجمه رسمی توصیه نامهترجمه رسمی توصیه نامه

ترجمه رسمی توصیه نامه

توصیه نامه یا به عبارت دیگر Recommendation Letter جزو مدارکی می باشد که تا حدود زیادی می تواند قابلیت ها و سوابق فرد را بازگو کند . نامه ای مکتوب که توسط فردی که شما به خوبی می شناسد خواه کارفرما ، خواه استاد یا … که از جایگاه علمی معتبری برخوردار است در مورد شما اقدام به نگارش آن می کند .

همه ما به خوبی می دانیم که اولین مدرکی که از کسی که تقاضای تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور درخواست می شود ترجمه مدارک تحصیلی او می باشد . به این معنی که مدارک تحصیلی شما باید توسط یک مترجم رسمی ترجمه و مهر شود . یا اینکه اصالت آن تایید شود .

دقت داشته باشید که مهر تمام مترجمان استان ها باید به تایید دادگستری برسد تا اصالت مهر مترجم نیز تایید شود .

لازم به ذکر است که تقریبا تمامی دانشگاه ها از شما درخواست می کنند که ترجمه مدارک خود را به تایید وزارت امور خارجه کشور خود برسانید که در صورتی که مهر مترجم رسمی و مهر تایید دادگستری روی مدارک شما باشد وزارت اموز خارجه در مرجله آخر مدارک را تایید می کند اما این در حالتی است که تمامی مدارک ابتدا به تایید اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم رسیده باشند .

البته این نکته قابل ذکر است که وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه فقط اصالت مهر مترجم را تایید می کنند و اصلا کاری به صحت اطلاعات ترجمه شده ندارند و این موضوع به خوبی در مهر آن ها شفاف است .

از آنجا که هزینه های تایید دادگستری و وزارت امور خارجه بالا می باشد بهتر این است که شما مشتری دارالترجمه از حقوق خود آگاه باشید و بدانید برای هر خدمتی چه هزینه ای باید پرداخت کنید و بهتر آن است که از دانشگاه مقصد خود بپرسید که آیا نیاز به مهر وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه دارند ؟

ترجمه رسمی توصیه نامه

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری ,ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر