ترجمه رسمی پروانه مطب

ترجمه رسمی پروانه مطب

؛ترجمه رسمی پروانه مطب

ترجمه رسمی پروانه مطب از جمله مدارکی است که بسته به سلیقه سفارت در خصوص صدور ویزا ممکن است از فرد متقاضی ویزا درخواست شود . پروانه مطب یا پروانه تاسیس داروخانه و … از مدارک شغلی برای سفارت محسوب می شوند .

در واقع پروانه مطب این موضوع را اثبات می کند که ادعای فرد متقاضی مبنی بر اشتغال به کار درست می باشد باید به کارشناسان ویزا ثابت کنید که قبل از تمام شدن تاریخ ویزا به کشور خود باز خواهید گشت و قصد ماندن در آنجا را ندارید .

از جمله مدارک شغلی مورد درخواست سفارت می توان به ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار، ترجمه رسمی کارت بازرگانی ، ترجمه رسمی پروانه کسب ، ترجمه رسمی پروانه مطب و …… اشاره کرد .

برای ترجمه پروانه مطب اینکه اصل پروانه توسط دارالترجمه رویت شود کافی می باشد. اگر نیاز به تاییدات دادگستری برای ترجمه رسمی پروانه مطب باشد، باید اصل آن به همراه دانشنامه تحصیلی که قطعا رشته تحصیلی آن با پروانه مطب هم خوانی دارد، به دادگستری ارسال شود .

اما دو نکته بسیار مهم که باید در انتها به آن اشاره کنیم این است برای ترجمه رسمی پروانه مطب باید :

۱- باید پروانه مطب ممهور به مهر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی باشد .

۲- اگر فردی پروانه مطب خود را با مدرک فارغ التحصیلی از یکی از دانشگاه های خارج از کشور داشته باشد؛ یعنی فاقد دانشنامه دانشگاه داخلی باشد باید یک گواهی از اداره کل امور بین الملل وزارت بهداشت ارائه دهد .

مترجم رسمی پروانه مطب

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های رسمی مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر