ترجمه رسمی کارت ملی

ترجمه رسمی کارت ملی

ترجمه رسمی کارت ملی

همانطور که میدانید مدارک شخصی هر فرد کارت ملی ، شناسنامه ، گواهینامه و نظیر آن ها می باشند .

مدارک شخصی هر نوع مدرکی می باشد که نسبت به کسی یا چیزی صادر نشده است و فقط برای احراز هویت فرد می باشد .

در موقعیت های مختلف که نیاز به معرفی باشد فرد ملزم به ارائه آن است .

در حالت کلی مهم ترین مدرک شناسایی یک فرد کارت ملی آن می باشد .

از دیگر موارد استفاده از کارت ملی مربوط به بخش نظارتی و دولتی می باشد که با در دست داشتن اطلاعات آماری، فرایض علمی و پژوهشی خود را در حیطه های مباحث جامعه شناسی، اقتصادی و غیره، ارائه می نمایند .

بسته به اینکه هر فرد در جامعه چه جایگاه شغلی داشته باشد ارائه اسناد و مدارک شخصی جایگاه به خصوصی در شناسایی فرد به عنوان یک شهروند خواهند داشت .

برای افرادی که جهت مواردی نظیر تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و… قصد خروج از کشور را دارند ترجمه مدارک شخصی از جمله مواردی است که باید به دست نهاد یا واحد مقصد برسد .

کارت ملی یکی از مهم ترین مدارک شخصی هر فردی می باشد و هر فرد می تواند برای انجام انواع کارهای حقوقی آن را به اداره مربوطه ارائه دهد .

برای انجام کارهای برون مرزی یا اقدام به تحصیل یا تشکیل شرایط کاری و یا …در کشور های دیگر نیاز به ترجمه کارت ملی می باشد .

ترجمه کارت ملی در صورتیکه اصل آن ارائه شود به تمام زبان های دنیا امکان دارد و به تایید دادگستری و وزارت خارجه می رسد .

دقت داشته باشید رونوشت برابر اصل کارت ملی قابل ترجمه نمی باشد .

هم اکنون تاریخ اکثر کارت ملی ها گذشته اما بنا به مصوبه دولت تمام کارت ملی ها تا اطلاع ثانوی معتبر می باشند و دارالترجمه جوان نیز آن را ترجمه می کند .

لازم است بدانید کارت ملی های قدیمی هنوز هم قابل ترجمه هستند و لزومی برای تعویض کارت ملی نمی باشد .

به دلیل تغییرات مصوبه های دولت دقت کنید که قبل از مراجعه حتما اطلاعات لازم را از طریق تماس تلفنی از کارشناسان دارالترجمه جوان جویا شوید .

ترجمه رسمی کارت ملی

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه رسمی مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر