ترجمه رسمی پروانه بهره برداری

ترجمه رسمی پروانه بهره برداری

ترجمه رسمی پروانه بهره برداری

ترجمه رسمی پروانه بهره برداری معمولا برای این از طرف سفارتخانه درخواست می شود تا فرد بتواند اثبات کند در کشور خود دارای شغل می باشد و قصد ماندن در کشور مقصد را ندارد و به کشور خود باز خواهد گشت .

پروانه بهره برداری به مجوزی که افراد اعم از حقوقی یا حقیقی جهت انجام یک فعالیت تولیدی-اقتصادی اخذ می کنند گفته می شود. موضوعی که برای آن می خواهید جواز بگیرید باید با موضوع شرکت مرتبط باشد.

شرکت ها و افراد در قالب واحدهای حقیقی و حقوقی می توانند این پروانه را دریافت کنند،به شرط آنکه قصد تاسیس یک واحد تولیدی مثل کارخانه داشته باشند. اولین قدم راه اندازی کارخانه یا واحد تولیدی دریافت پروانه بهره برداری است.

زمانی که قصد دریافت پروانه بهره برداری دارید باید مشخص کنید که قرار است کارخانه برای شرکت خاصی یا فرد خاصی تاسیس شود. در صورتی که تحت شرکت خاص است،به صورت حقوقی و در غیر این صورت به صورت حقیقی صادر می شود. صاحبان این پروانه می توانند در یکی از شهرک های صنعتی که در متن پروانه قید شده،کالاهای مشخص شده در پروانه را تولید نمایند.

اخذ پروانه بهره برداری از تاریخ صدور به مدت یکسال اعتبار دارد. و بعد از گذشت یکسال با توجه به میزان پیشرفت قابل تمدید بوده و در صورت عدم اقدام از سوی متقاضی، پروانه  خود به خود از اعتبار خارج گشته و باطل می شود.

پروانه بهره برداری امکان انتقال به غیر را نیز دارد. مرجع صادر کننده ی پروانه بهره برداری فعالیت اقتصادی مد نظر کار سرمایه گذار متفاوت است. در حوزه تولیدات و صنایع کشاورزی و غذایی ،وزارت جهاد کشاورزی ؛در حوزه ی کارآفرینی و مشاغل خانگی، وزارت کار و تعاون و برای عمده فعالیت های صنعتی، وزارت صنعت و معدن مرجع صادرکننده ی جواز می باشد.

مترجم رسمی پروانه بهره برداری

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های رسمی مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر