ترجمه رسمی پروانه مهندسی

ترجمه رسمی پروانه مهندسی

ترجمه رسمی پروانه مهندسی

ترجمه رسمی پروانه مهندسیترجمه رسمی پروانه مهندسی

ترجمه رسمی پروانه مهندسی

در ابتدا لازم است به این نکته توجه شود که ترجمه رسمی پروانه مهندسی با مهر و امضای سازمان نظام مهندسی و ارائه اصل دانشنامه تحصیلی قابل ترجمه و تایید می باشد .

برای اخذ پروانه مهندسی علاوه بر اینکه باید دارای مدرک تحصیلی باشید نیاز به گواهی اشتغال به کارآموزی و گواهی مربوط به سابقه های مربوطه و همچنین سابقه کار حرفه ای در رشته های تخصصی مربوطه می باشد .

پروانه اشتغال به کار مهندسی در واقع اجازه فعالیت رسمی مهندسی در زمینه طراحی ، نظارت و اجرا و همچنین اجرا و کارشناسی ساختمان در رشته های هفت گانه مصوبه نظام مهندسی  می باشد .

طبق ماده ۴ قانون اساسی :دارندگان مدرک تحصیلی کارشناس و بالاتر، در هر یک از «رشته های اصلی» یا «رشته های مرتبط» می توانند از طریق تقاضای صدور پروانه اشتغال به کار مهندسی با توجه به مدارک تحصیلی و سوابق کار و تجربه در یک یا چند زمینه خدمات مهندسی از قبیل طراحی، محاسبه، نظارت، اجرا، بهره برداری، نگهداری، کنترل و بازرسی امور آزمایشگاهی، مدیریت ساخت و تولید، نصب، آموزش و تحقیق درخواست تشخیص صلاحیت نمایند.

ترجمه رسمی پروانه مهندسی

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری ,ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری  , ترجمه رسمی پروانه مطب , ترجمه رسمی پروانه مهندسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر