ترجمه رسمی گواهی تجرد

ترجمه رسمی گواهی تجرد

ترجمه رسمی گواهی تجرد

ترجمه رسمی گواهی تجرد

ترجمه رسمی گواهی تجرد

ترجمه رسمی گواهی تجرد

با اینکه به طور معمول سفارت خانه ها از شخص گواهی تجرد نمی خواهند اما در بعضی موارد ممکن است سفارتخانه برای صدور ویزا گواهی تجرد را نیز درخواست کند و این برای آن است که فرد اثبات کند که متاهل نیست .

دقت کنید که ارائه شناسنامه به تنهایی نمی تواند به سفارت اثبات کند که شما مجرد هستید و در صورتی که سفارت درخواست کرد باید گواهی تجرد صادره از سوی سازمان ثبت احوال را ترجمه رسمی کرده و به سفارت ارائه دهید .

نکته مهم آنجاست که اگر کسی ازدواج کرده  طلاق گرفته باشد در گواهی تجرد ذکر می شود این در صورتی است که اگر هیچ کدام از ازدواج ها و طلاق ها در شناسنامه ذکر نشده باشد باز هم در گواهی تجرد ذکر می گردد .

برای ترجمه گواهی تجرد فقط اصل آن مورد نیاز است و دیگر نیازی به ارائه مدرکی مانند شناسنامه نمی باشد .

لازم به ذکر است گاهی ممکن است برای تایید دادگستری شناسنامه فرد نیز تقاضا شود .

و در آخر به این نکتع توجه داشته باشید که مرجع اصلی صدور گواهی تجرد سازمان ثبت احوال کشور می باشد .

ترجمه رسمی گواهی تجرد

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر