ترجمه رسمی قرارداد تجاری

ترجمه رسمی قرارداد تجاری

ترجمه رسمی قرارداد تجاری

ترجمه رسمی قرارداد تجاریترجمه رسمی قرارداد تجاری

ترجمه رسمی قرارداد تجاری

ترجمه رسمی قرارداد تجاری

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها و ارگان های بزرگ که قرارداد های بزرگ منعقد می کنند نیاز دارند تا قرارداد های خود را ترجمه رسمی نمایند .

ترجمه رسمی قرارداد های تجاری یک امر حقوقی است و بسیار دقیق و حساس می باشد که نیاز به نظارت دقیق مترجم دارد .

دارالترجمه رسمی جوان با بیش از چندین سال سابقه در زمینه ترجمه انواع قرارداد های تجاری تمام تلاش خود را بر آن گذاشته است که با بهترین کیفیت ترجمه رسمی قرارداد ها را برای مشتریان خود انجام دهد .

برخی از قرارداد ها هستند که در خارج از ایران و به زبان خارجی تنظیم می شوند که برای ترجمه ان باید قرارداد ممهور به مهر دو طرف یا حداقل طرف ایرانی باشد تا ترجمه گردد .

ترجمه رسمی قرارداد تجاری ترجمه ای است که توسط مترجم رسمی ترجمه شده و به تایید قوه قضاییه رسیده باشد و روی سربرگ قوه قضاییه چاپ شود .

برای ترجمه یک قرار داد یا سند باید حتما اصل سند یا قراداد در اختیار دارالترجمه قرار گیرد.

برای ترجمه رسمی نیز لازم است علاوه بر مهر و امضای مترجم رسمی سند به تایید دادگستری و وزارت خارجه نیز برسد .

ترجمه قرار داد زیر مجموعه ترجمه با کیفیت و ترجمه تخصصی نیز محسوب می شود .

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترحمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر