ترجمه برگه مرخصی

ترجمه برگه مرخصی

ترجمه برگه مرخصی

از انواع مدارک مهمی که هنگام گرفتن ویزا باید تحویل سفارت داده شود ترجمه برگه مرخصی از محل کار می باشد .

برگه مرخصی ترجمه شده جزوه مدارک شغلی می باشد که همراه ترجمه رسمی روزنامه رسمی و ترجمه رسمی فیش حقوقی سه ماه آخر و ترجمه رسمی آگهی تاسیس و ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار و ترجمه رسمی پروانه کسب به سفارت داده می شود .

برگه مرخصی باید به روی سربرگ و دارای مهر رسمی باشد تا قابل تایید و ترجمه باشد و ترجمه ان به روی سربرگ قوه قضاییه تایید می شود.

دقت کنید برای تایید دادگستری و وزارت امور خارجه باید گواهی مرخصی با مهر اداره کارگزینی یا بخش اداری همراه باشد .

اگر شرکت دولتی باشد بدون مدرک پشتیبان قابل ترجمه می باشد اما اگر شرکت خصوصی باشد باید اگهی تغییرات یا آگهی تاسیس به همراه روزنامه رسمی شرکت ارائه شود .

در صورت نیاز به اثبات اینکه شخص در شرکت کار می کند می توان از دفترچه بیمه یا سابقه بیمه ای که ان شرکت متقاضی را بیمه کرده است به همراه ترجمه رسمی باید به دادگستری ارائه شود در غیر این صورت ترجمه برگه مرخصی مورد تأیید دادگستری و وزارت امور خارجه قرار نمیگیرد.

ترجمه رسمی برگه مرخصی

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه رسمی مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر