ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار

گواهی اشتغال به کار در صورتی قابل ترجمه رسمی و تایید دادگستری می باشد که بر روی سربرگ شرکت چاپ شده باشد هم چنین باید گواهی ممهور به مهر بالاترین مقام شرکت باشد.

معمولا در گواهی اشتغال به کار مواردی همچون سمت شخص ، مشخصات فردی و همچنین تعداد روزی که با مرخصی وی برای خروج از کشور موافقت شده و تاریخ صدور گواهی درج می شود .

اگر ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار نیاز به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز داشته باشد علاوه بر شرایطی که در بالا ذکر شد باید :

۱- هویت سازمان یا شرکتی که گواهی را صادر کرده است به اثبات در آید که در اکثر موارد باید روزنامه آگهی تاسیس یا جواز تاسیس یا جواز کسب یا اساسنامه شرکتی یا …به همراه ترجمه رسمی به دادگستری ارسال گردد .

۲- اگر در گواهی اشتغال به کار ذکر شده بود که فرد مهندس یا دکتر یا … می باشد باید مدارکی که اثبات کننده ان باشد به همراه ترجمه به دادگستری ارسال شود .

۳- برای اثبات اینکه شخص قطعا در آن شرکت مشغول به کار است باید دفترچه بیمه شخص که در آن نام کارفرما همان نام شرکت یا سازمان است همراه ترجمه رسمی به دادگستری فرستاد شود .

همچنین به نکات زیر برای ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار توجه داشته باشید :

الف – اگر گواهی از سمت سازمان یا دستگاه حکومتی صادر شده باشد با مهر و امضای مرجع صادر کننده قابل ترجمه و تایید رسمی می باشد .

ب -گواهی های صادر شده از سمت سازمان های وابسته به بهزیستی با مهر اداره کل سازمان بهزیستی قابل ترجمه و تایید رسمی می باشد .

ج – گواهی های اشتغال به کاری که از سوی بیمارستان های دولتی که وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی می باشند صادر می شود با مهر و امضای بیمارستان قابل ترجه و تایید می باشد اگر بیمارستان صادر کننده خصوصی باشد باید مهر و امضای مرجع صادر کننده به همراه روزنامه رسمی  سایر مستندات به دادگستری ارائه گردد.

ترجمه رسمی گواهی اشتغال به کار

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر