ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگیترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

یکی از انواع مدارکی که توسط مشتریان برای ترجمه رسمی به دارالترجمه ارائه می شود گواهینامه رانندگی می باشد .

گواهینامه های رانندگی از هر نوعی که باشند قابل ترجمه و تایید قوه قضاییه می باشند .

برای ترجمه گواهینامه و حتی تایید ان توسط وزارت دادگستری هیچ مدرکی به جز اصل گواهینامه برای ارائه به دارالترجمه نیاز نیست .

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

در بیشتر کشورها شما می توانید با ارائه همین ترجمه تا مدت مشخصی رانندگی کنید .

در برخی کشور ها نیز می توانید با ارائه همین ترجمه  از آزمون آیین نامه یا ازمون عملی معاف گردید .

گاهی نیز می توانید با توجه به سوابق خود در رانندگی و نشان دادن ترجمه از تخفیفات بیمه شخص ثالث و بیمه های مربوط به خودرو بهره مند شوید .

این نکته را در نظر داشته باشید که ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی در صورتیکه به تایید رسمی وزارت خارجه و دادگستری در بیاید در بسیاری از کشور ها معتبر تر از گواهینامه بین المللی می باشد . بیشتر کشور ها نیز فقط ترجمه رسمی شما در صورتیکه ممهور به مهر مترجم رسمی باشد را تایید می کند .

سوابق رانندگی که از طرف راهنمایی و رانندگی صادر شده باشد نیز قابل ترجمه و تایید رسمی می باشد .

گواهی‌های نیروی انتظامی نیز در زمینه نداشتن تخلف یا مسائـل تخلف و گم شدن گواهینامه قابل ترجمه و تأیید در دفتر ترجمه رسمی می باشد .

به دلیل تغییرات مصوبه های دولت دقت کنید که قبل از مراجعه حتما اطلاعات لازم را از طریق تماس تلفنی از کارشناسان دارالترجمه جوان جویا شوید .

ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر