ترجمه رسمی کارت معافیت

ترجمه رسمی کارت معافیت

ترجمه رسمی کارت معافیت

ترجمه رسمی کارت معافیتترجمه رسمی کارت معافیت

ترجمه رسمی کارت معافیت

برای ترجمه رسمی کارت معافیت مانند هر کارت دیگری نیاز به ارائه اصل آن می باشد .

یکی از مدارکی که  سفارت خانه برای صدور ویزا از متقاضیان آقا درخواست می کند ترجمه رسمی کارت معافیت آن ها می باشد .

البته این قانون نیز هست که تا سقف سنی معینی که بسته به قانون سفارت مورد نظر می باشد نیاز به ترجمه رسمی کارت معافیت می باشد و بعد از آن نیازی به آن نیست .

کارت معافیت باید اصل و خوانا و از نوع هوشمند باشد در غیر این صورت قابل ترجمه رسمی و تایید دادگستری و وزارت خارجه نمی باشد .

به طور کلی ترجمه رسمی کارت معافیت در سفارتخانه ها ۳ ماه اعتبار دارد .

مانند تمام کارت های دیگر کپی برابر اصل کارت قابل ترجمه نیست و اما گواهی های صادر شده ار سوی سازمان مربوطه مبنی بر مفقود شدن کارت قابل ترجمه می باشد .

کارت معافیت در صورتی قابل تایید دادگستری است که دو طرف آن ترجمه شده باشد .

خدمت سربازی یکی از موارد بسیار مهم در زندگی پسران می باشد .

ترجمه رسمی کارت معافیت

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر