مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به کانادا از طریق کار , دارالترجمه رسمی جوان , دارالترجمه

مهاجرت به کانادا از طریق کار , دارالترجمه رسمی جوان , دارالترجمه

مهاجرت به کانادا از طریق کار 

در این مقاله تلاش کردیم تا به طور مختصر در مورد مهاجرت به کانادا از طریق کار توضیح دهیم.

اول از همه باید بدانید که جهت  مهاجرت به کانادا از طریق کار ، راه های مختلفی وجود دارد که از بین آن ها می توان به skilled worker  اشاره کرد اما می توان با استفاده از برنامه های استانی نیز برای مهاجرت به کانادا اقدام کرد.

روش برنامه استانی به این صورت است که همه ساله هر استانی مشاغل مورد نیاز خود را مطرح می کند که هرکس با توجه به  مهارت های خود برای گرفتن ویزا و اقامت اقدام کند.

از جمله روش های مهاجرت به کانادا می توان به خود اشتغالی نیز اشاره کرد که در آن صورت شخص متقاضی باید با توجه به لیست ارائه شده از سوی استان ها در یکی از شغل ها حرفه ای باشد تا بتواند امتیاز گرفتن اقامت را بدست بیاورد.

امروزه و با سیستم جدید موجود اگر فرد متقاضی از سوی یک کارفرما در کانادا پیشنهاد کار داشته باشد از امتیاز بالاتری برای گرفتن اقامت برخوردار خواهد بود.

در نهایت شما می توانید با توجه به شرایط خود برای گرفتن ویزا با توجه به شرایط اقدام کنید.

مهاجرت به کانادا از طریق کار 

اگر مشمول شرایط باشید و بتوانید از کانادا ویزای کاری بگیرید می توانید از خدمات رایگان دیگری مانند تحصیل و خدمات بهداشتی و درمانی و قوانین کسب و کار راحت و…. بهره مند شوید.

نوع دیگری از شرایط برای مهاجرت به کانادا از طریق کار سیستم مهاجرت آنلاین یا اکسپرس (EE) می باشد . که اگر فرد متقاضی بتواند در ان رتبه بالایی بدست بیاورد از او  دعوت می شود تا برای گرفتن ویزای کانادا اقدام کند.

مهاجرت به کانادا از طریق کار

دارالترحمه جوان یکی از معتبرترین دارالترحمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر