ترجمه رسمی قرارداد

ترجمه رسمی قرارداد

ترجمه قرارداد

ترجمه قراردادترجمه قرارداد

ترجمه قرارداد

ترجمه قرارداد با تاییدات دادگستری قوه قضاییه و وزارت خارجه در دارالترجمه رسمی جوان انجام میپذیرد.

ترجمه قرارداد با ارائه اصل قراردادهای تنظیم شده بدون خط خوردگی و هر نوع ایراد ظاهری قابل انجام می‌باشد. در صورت نیاز پس از ترجمه رسمی قراردادها مانند ترجمه رسمی قرارداد های نمایندگی، خرید و فروش، ارائه خدمات و سایر قراردادها با تاییدات دادگستری قوه قضاییه و وزارت خارجه، تایید سفارت کشور مورد نظر نیز در دارالترجمه جوان گرفته خواهد شد.

شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها  وهولدینگ ها همواره برای انجام امور مربوط به تجارت، بازرگانی، صادرات، واردات، تاسیس شعبه در خارج از کشور، شرکت در نمایشگاه ها خارجی و بین امللی، شرکت در مناقصات، شرکت در مزایدات و بسیاری امور دیگر نیاز دارند تا قرارداد منعقد نمایند و این ترجمه رسمی قرارداد نمایند.

امور مربوط به ترجمه قرارداد ها امری حقوقی و بسیار دقیق است که نیاز به کنترل دقیق و نظارت مترجم رسمی قراردادها دارد.

دارالترجمه رسمی جوان با سال ها سابقه درخشان در زمینه ترجمه رسمی قرارداد ها برای شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها و هولدینگ های مختلف و معتبر در بخش خصوصی و دولتی همواره بالاترین سطح کیفیت از خدمات را به مشتریان خود ارائه داده است. دارالترجمه رسمی جوان با گردآوری گروهی مجرب از متخصصان ترجمه رسمی قرارداد با تجربه چندین ساله در زمینه ترجمه قراردادهای تجاری، بازرگانی، صادرات و واردات، قراردادهای نفتی و دیگر امور آمادگی این را دارد تا امور مربوط به ترجمه رسمی شرکت ها و سازمان های معتبر را در اسرع وقت با بالاترین سطح از کیفیت انجام دهد.

قراردادها در انواع مختلف تنظیم می شوند. یک سری از قراردادها به زبان خارجی در کشور خارجی تنظیم می شوند. این قراردادها می بایست ممهور به مهر طرف خارجی و طرف ایرانی و یا حداقل طرف ایرانی باشند تا قابلیت ترجمه رسمی داشته باشند.

مشتریان گرامی دارالترجمه رسمی جوان می توانند در هر زمان با تماس با کارشناسان ما از شرایط دقیق مدارک خود اطلاع دقیق کسب کرده و راهنمایی های لازم را در ارتباط با مدارک خود و نحوه انجام ترجمه رسمی آن کسب نمایند.

ترجمه رسمی قرارداد

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج , ترجمه رسمی قرارداد تجاری , ترجمه رسمی پروانه بهره برداری , ترجمه رسمی جواز تاسیس , ترجمه رسمی حکم قهرمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر