ترجمه سند ازدواج

ترجمه سند ازدواج

ترجمه سند ازدواج

ترجمه سند ازدواجترجمه سند ازدواج

ترجمه سند ازدواج

ترجمه سند ازدواج

از جمله مدارک مهمی که سفارتخانه ها از افراد متاهل درخواست می کنند سندی است که اثبات کند فرد متاهل است که در ایران سند ازدواج تاهل را اثبات می کند .

سند ازدواج همان سندی است که توسظ دفاتر ثبت ازدواج یا اسناد رسمی صادر می شود .

سند های ازدواج امروزه دارای جلد قرمز است و دوازده ماده یا شرط ازدواج می باشند .

سند های ازدواج قدیمی ممکن است دارای شرایط مختلف یا رنگ دیگری باشد .

برای ترجمه رسمی سند ازدواج ارائه اصل سند ازدواج کافی می باشد .

زمانیکه می خواهید  ترجمه رسمی را به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه در آورید باید اصل شناسنامه یکی از طرفین نیز در اختیار دارالترجمه قرار گیرد .

اگر اصل سند ازدواج را در دسترس نداشتید با مراجعه به دفتر اسناد رسمی که ازدواج در ان ثبت شده است درخواست رونوشت دهید .

ترجمه رونوشت سند ازدواج قابل تایید می باشد اما با شرط اینکه رونوشت بر روی سند سربرگ دفترخانه ثبت گردد ، متن ازدواج عینا در آن قید شده باشد ، ممهور به مهر برجسته دفتر ازدواج باشد برای تایید دادگستری به همراه رونوشت سند ازدواج باید شناسنامه یکی از طرفین که ازدواج مربوطه در آن ثبت شده نیز در اختیار دارالترجمه قرار گیرد .

هم چنین توجه داشته باشید سند ازدواج باید بدون خط خوردگی و خوانا باشد تا ترجمه شود .

سند باید حتما ممهور به مهر برجسته دفترخانه باشد .

ترجمه عقد مدت دار مورد تایید نمی باشد .

توجه کنید :

اقرار به زوجیت در صورتی ترجمه و تأیید می شود که مثل اقرار نامه در دفاتر اسناد رسمی ثبت و واقعه مزبور در شناسنامه قید گردیده باشد.

ترجمه سند ازدواج

دارالترجمه جوان یکی از معتبرترین دارالترجمه های موجود در سطح شهر مشهد می باشد که ترجمه مدارک ،اسناد ،شناسنامه ، ترجمه پاسپورت و … را انجام می دهد. شما می توانید جهت سفارش خود با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید یا از طریق تلگرام جهت هماهنگی های لازم ارتباط برقرار کنید.


ترجمه رسمی دادگستری , دارالترجمه رسمی مشهد , وکیل مهاجرت , ترجمه شناسنامه , وکیل مهاجرت به کانادا , قوانین ترجمه در ایران , ترجمه رسمی گواهی ها , ترجمه رسمی دادگستری , مترجمی رسمی دادگستری , ترجمه رسمی , ترجمه انواع مدرک , وکیل مهاجرت برای کانادا , ترجمه شناسنامه , ترجمه رسمی ریز نمرات دانشگاه , ترجمه رسمی سند مالکیت , ترجمه رسمی گواهینامه رانندگی , ترجمه رسمی کارت ملی , ترجمه رسمی کارت پایان خدمت , ترجمه رسمی فیش حقوقی , ترجمه رسمی سند ازدواج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

gdpr-image
این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. با استفاده از این وب‌سایت، با خط‌مشی حفاظت از داده‌ها ما موافقت می‌کنید.
اطلاعات بیشتر